Off topic: Projdi své město! Díl 3
Thread poster: Milan Condak
Milan Condak
Milan Condak  Identity Verified
Local time: 03:01
English to Czech
Mar 19, 2021

http://www.condak.cz/nove/2021-03/18/cs/00.html

Projdi své město! Díl 3

Petřvald u Karviné

01 Výzva Neseď doma
02 Vývěsní tabule 26
03 Vývěsní tabule 28
04 Kapitolky z historie Petřvaldu

Výsledkem prvních tří procházek bylo 7 tabulí, výsledem čtvrté a páté procházky vždy 2 tabule.
Vyfoto
... See more
http://www.condak.cz/nove/2021-03/18/cs/00.html

Projdi své město! Díl 3

Petřvald u Karviné

01 Výzva Neseď doma
02 Vývěsní tabule 26
03 Vývěsní tabule 28
04 Kapitolky z historie Petřvaldu

Výsledkem prvních tří procházek bylo 7 tabulí, výsledem čtvrté a páté procházky vždy 2 tabule.
Vyfotografoval jsem 11 z 29 tabulí.
Na otázky, ke kterým by se mohly k odpovědím použít články a inzeráty v Petřvaldských novinách stačí použít Google. Petřvaldské noviny jsou ve formátu PDF na webu města a Google je má zindexované.

Pro otázky týkající se škol jsem naskenoval 8 stránek z knihy, kterou vydalo město Petřvald v roce 2002. Pro OCR jsem použil bezplatný program Tesserart, o kterém jsem se již zmínil, ale prezentaci jsem doposud nezveřejnil.

Dodatečně také zveřejním Projdi své město! Díl 2 a v dubnu seriál dokončím, protože akce trvá do 31.3.2021.

Milan
Collapse


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Projdi své město! Díl 3






TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »