Campanie de afiliere ProZ.com: 275 lei membri, 295 lei utilizatori neplătitori
Thread poster: Cristiana Coblis
Cristiana Coblis
Cristiana Coblis  Identity Verified
Romania
Local time: 03:08
Member (2004)
English to Romanian
+ ...
Jun 21, 2011

Dragi colegi,
Campania de vară de afiliere la ProZ.com este în plină desfăşurare şi se va încheia în 6 iulie.
În această perioadă, taxele de afiliere sunt semnificativ reduse:

  • Membri (reînnoire): 275 lei

  • Utilizatori (upgrade de la cont gratuit): 295 lei

  • Studenţi: 120 lei

  • Membri corporate (reînnoire): 376 lei

  • Membri corporate (upgrade de la cont gratuit): 627 lei

... See more
Dragi colegi,
Campania de vară de afiliere la ProZ.com este în plină desfăşurare şi se va încheia în 6 iulie.
În această perioadă, taxele de afiliere sunt semnificativ reduse:

  • Membri (reînnoire): 275 lei

  • Utilizatori (upgrade de la cont gratuit): 295 lei

  • Studenţi: 120 lei

  • Membri corporate (reînnoire): 376 lei

  • Membri corporate (upgrade de la cont gratuit): 627 lei



Vă reamintesc că nu se aplică TVA la nicio categorie. De asemenea, perioada de un an de abonament se adaugă în prelungirea celei achiziţionate anterior, astfel încât nu se pierde nicio zi de abonament Aşadar, dacă vă expiră abonamentul în perioada următoare (sau înainte de campania de iarnă care de obicei începe prin noiembrie) este avantajos să profitaţi de reducerile din această perioadă. Sunt puse în joc şi câteva premii, detalii complete pe pagina campaniei: http://www.proz.com/membership/campaign

Pentru a obţine detaliile pentru plăţile locale, vă rog să mă contactaţi prin e-mail. Am rugămintea să nu efectuaţi plăţile înainte de a mă contacta pentru a verifica dacă datele de plată sunt corecte şi pentru a afla noile detalii pentru plăţile locale.

Mult spor în toate.
Collapse


 
Cristiana Coblis
Cristiana Coblis  Identity Verified
Romania
Local time: 03:08
Member (2004)
English to Romanian
+ ...
TOPIC STARTER
Ultimele trei zile de campanie Jul 4, 2011

Dragi colegi, vă reamintesc de campania de afiliere la ProZ.com care se încheie în 6 iulie. Dacă doriţi să profitaţi de reducerile la abonamente pe perioada campaniei, vă rog să mă contactaţi prin e-mail.
Detalii suplimentare: http://www.proz.com/post/1758581#1758581


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Campanie de afiliere ProZ.com: 275 lei membri, 295 lei utilizatori neplătitori






Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »