Pages in topic:   < [1 2 3 4]
Off topic: Va inscrieti in clubul pasarilor de noapte sau in cel al cafelei de la rasarit de soare?
Thread poster: Denise Idel
Mihaela Marandis
Mihaela Marandis
Romania
Local time: 03:42
English to Romanian
+ ...
Sunteţi la datorie? Apr 30, 2009

Buna seara. Cândva demult eram si eu prezentă pe acest forum, dar mi-am schimbat serviciul, nu am mai avut acces la net, am făcut şi o fetiţă şi mi-am luat şi ceva de lucru că deh, dacă aveam prea mult timp am zis că pot. Dar noi avem numai 7 luni şi mami nu a visat că se întoarce roata şi vin zile mai grele şi s-au tulburat apele şi mami e pe laptop noaptea şi ziua la cheremul fetei.... See more
Buna seara. Cândva demult eram si eu prezentă pe acest forum, dar mi-am schimbat serviciul, nu am mai avut acces la net, am făcut şi o fetiţă şi mi-am luat şi ceva de lucru că deh, dacă aveam prea mult timp am zis că pot. Dar noi avem numai 7 luni şi mami nu a visat că se întoarce roata şi vin zile mai grele şi s-au tulburat apele şi mami e pe laptop noaptea şi ziua la cheremul fetei.oh:

Spor la treabă celor care sunt aici şi un somn uşor celor care deja dorm.

[Editat la 2009-04-30 20:08 GMT]
Collapse


 
Testeronline
Testeronline
Romania
Local time: 03:42
English to Romanian
+ ...
Cred ca al cafelei Jun 25, 2009

Ma ia somnul pe la 22 si ma trezesc fara ceas pe la 6.30.
Sau ma trezeste motanul care cerseste atentie


 
Pages in topic:   < [1 2 3 4]


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Va inscrieti in clubul pasarilor de noapte sau in cel al cafelei de la rasarit de soare?






Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »
Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »